W „Kruszywach” kobiety mają głos!

Przeczytaj wywiady z inspirującymi kobietami, które stawiają czoła wyzwaniom i odnoszą sukcesy w dynamicznej branży kruszyw. Dowiedz się, jakie są ich doświadczenia, perspektywy i wkład w ten sektor.

W „Kruszywach” kobiety mają głos!

Małgorzata Jop

W tym roku firma Ferrocarbo obchodzi rocznicę 20-lecia działalności. Małgorzata Jop – Wiceprezes Zarządu Ferrocarbo Sp. z o.o. – przy okazji rozmowy o jubileuszu z redakcją czasopisma „Kruszywa” opowiedziała także o rynku badań kruszyw, kontroli jakości surowców oraz o ochronie środowiska.


Danuta Rajczakowska

Danuta Rajczakowska, Dyrektor handlowy spółki Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych, w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania związane z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą branża kruszywowa w kontekście branży ceramicznej, opowiada o największym zawodowych wyzwaniach, a także o kulturze pracy w górnictwie.

KRU_3_23_wywiad_Danuta_Rajczakowska

Jolanta Zdunowska

Cementownia Kujawy stanie się pierwszą w Polsce oraz jedną z pierwszych na świecie cementowni zeroemisyjnych. Lafarge w Polsce podpisał umowę na projekt „Kujawy Go4ECOPlanet”, dzięki któremu powstanie instalacja wychwytująca 100% emisji CO2. Część środków na realizację inwestycji pochodzi z funduszy UE w ramach programu Innovation Fund, który finansowany jest m.in. z systemu ETS. Jolanta Zdunowska, Dyrektor Techniczny Projektów Wychwytywania i Składowania CO2 w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania związane z tą inwestycją.

Po więcej materiałów – odwiedź STREFĘ KRUSZYW!

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.