W „Kruszywach” kobiety mają głos!

Przeczytaj wywiady z inspirującymi kobietami, które stawiają czoła wyzwaniom i odnoszą sukcesy w dynamicznej branży kruszyw. Dowiedz się, jakie są ich doświadczenia, perspektywy i wkład w ten sektor.

W „Kruszywach” kobiety mają głos!

Małgorzata Jop

W tym roku firma Ferrocarbo obchodzi rocznicę 20-lecia działalności. Małgorzata Jop – Wiceprezes Zarządu Ferrocarbo Sp. z o.o. – przy okazji rozmowy o jubileuszu z redakcją czasopisma „Kruszywa” opowiedziała także o rynku badań kruszyw, kontroli jakości surowców oraz o ochronie środowiska.


Danuta Rajczakowska

Danuta Rajczakowska, Dyrektor handlowy spółki Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych, w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania związane z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą branża kruszywowa w kontekście branży ceramicznej, opowiada o największym zawodowych wyzwaniach, a także o kulturze pracy w górnictwie.

KRU_3_23_wywiad_Danuta_Rajczakowska

Jolanta Zdunowska

Cementownia Kujawy stanie się pierwszą w Polsce oraz jedną z pierwszych na świecie cementowni zeroemisyjnych. Lafarge w Polsce podpisał umowę na projekt „Kujawy Go4ECOPlanet”, dzięki któremu powstanie instalacja wychwytująca 100% emisji CO2. Część środków na realizację inwestycji pochodzi z funduszy UE w ramach programu Innovation Fund, który finansowany jest m.in. z systemu ETS. Jolanta Zdunowska, Dyrektor Techniczny Projektów Wychwytywania i Składowania CO2 w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania związane z tą inwestycją.


Kamila Czaja

1 czerwca 2023 r. Kamila Czaja objęła stanowisko Dyrektor Generalnej Volvo Maszyny Budowlane Polska.W rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada m.in. na pytania, jak połączyć dążenie do zysków z etycznym prowadzeniem firmy? Opowiada o kluczowych momentach swojej kariery, wartościach firmy Volvo, roli lidera w kształtowaniu misji i priorytetach w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Po więcej materiałów – odwiedź STREFĘ KRUSZYW!

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.