Remont trzech kładek dla pieszych nad DK92

GDDKiA podpisała umowę na zaprojektowanie i wykonanie remontu kładek dla pieszych nad DK92 w miejscowościach: Marianowo, Swadzim oraz Przeźmierowo.

Remont trzech kładek dla pieszych nad DK92

Wykonawca, firma KTM Infrastruktura, na realizację zadania ma 14 miesięcy od dnia podpisania. Planowany termin zakończenia prac to koniec listopada 2024 r. Umowa opiewa na kwotę 7 341 470,47 zł.  

Planujemy, że w roku bieżącym wykonawca zrealizuje projekt na podstawie warunków kontraktu. W przyszłym roku natomiast rozpocznie realizację robót zgodnie z wcześniej zatwierdzonym projektem. 

źródło i fot.: GDDKiA

Przeczytaj również: Siedem ofert w przetargu na rozbudowę DK25 z Człuchowa do granicy województwa

Wywiady

Marcin Opaliński: Nasza historia właśnie się rozpoczęła

Marcin Opaliński, Prezes Zarządu UNIMOT Bitumen, w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” zdradza kulisy formalizowania spółki UNIMOT Bitumen, a także wskazuje, co wyróżnia ją spośród innych producentów asfaltu. Odpowiada również na pytania dotyczące zagranicznych rynków, innowacji i planów firmy na przyszłość. Spółka UNIMOT Bitumen od kilku ...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.