Grupa PBI – siła i możliwości

Grupa PBI to konsorcjum 13 spółek o rodzinnych tradycjach. Silne korzenie wywodzące się z działalności górniczej zostały intensywnie rozwinięte w kierunkach związanych m.in. z budownictwem drogowym, produkcją kostki brukowej i betonu, produkcją masy bitumicznej, działalnością laboratoryjną, wydobyciem siarki, stawianiem farm fotowoltaicznych, usługach związanych z infrastrukturą drogową. W najbliższym czasie do bogatego wachlarza usług i produktów dołączą inwestycje kubaturowe. Grupa PBI na obecny moment zatrudnia ponad 1100 pracowników w 15 lokalizacjach na terenach trzech województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

Spółki PBI Infrastruktura, PBI Sprzęt i WMB, należące do Grupy PBI, pełnią kompleksowe usługi związane z budową, modernizacją oraz remontem dróg. Spółki te świadczą również usługi zewnętrzne.

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją.

Dlaczego warto wykupić dostęp?

  • Otrzymujesz dostęp do unikalnych treści serwisu
  • Uzyskasz dostęp do sekcji: „Tylko u nas”
  • Zapoznasz się z interesującymi materiałami, komentarzami przedstawicieli branży oraz wywiadami niepublikowanymi wcześniej na łamach naszych czasopism
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Wykup dostęp

Logowanie

Wywiady

Marek Makowski: Ważne są regularne spotkania i wymiana doświadczeń

Marek Makowski, Przewodniczący Krajowej Rady Zarządców Dróg Powiatowych, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” koncentruje się na tematyce zarządzania infrastrukturą drogową na poziomie lokalnym w Polsce. Opowiada o wyzwaniach, celach i sukcesach związanych z działalnością Rady. Omawia także kwestie związane z tzw. modernizacją i bezpieczeńst...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.