Cementownia Warta S.A. wyróżniona Godłem Promocyjnym Jakość Roku

Podczas 26. edycji Polskiej Nagrody Jakości 2023, która odbyła się  pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Prezydenta m. st. Warszawy na ręce Agnieszki Banaszak, pełnomocnik ds. systemów zintegrowanego zarządzania w Cementowni Warta S.A. przekazano Godło Promocyjne Jakość Roku za innowacyjny cement Warta CEM I 42,5 N -LH/SR 5/NA.

fot. Cementownia Warta S.A.

Polska Nagroda Jakości powołano w 1995 roku przez  Krajową Izbę Gospodarczą, Fundację “Teraz Polska” oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji do nagradzania firm z różnych branż, które w swojej działalności skutecznie stosują filozofię Zarządzania przez Jakość.

Cementownia, aby otrzymać nagrodę musiała poddać się kilkuetapowemu, rygorystycznemu procesowi oceny wdrożonego modelu zarządzania jakością i praktycznego zastosowania najwyższych jej standardów.

źródło i fot. Cementownia Warta S.A.

Przeczytaj również: XXXI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Awarie Budowlane – ICSF 2024 odbędzie się w dniach 20-24 maja 2024 roku w Międzyzdrojach

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.