„Wprowadzenie do monitoringu XXI wieku. Technologie i zastosowania” – kampania edukacyjna firmy Sixense Polska

Kampania edukacyjna pod hasłem „Wprowadzenie do monitoringu XXI wieku. Technologie i zastosowania” to cykl spotkań organizowanych z ramienia firmy Sixense Polska.

Spotkania organizowane będą na politechnikach, ich celem jest popularyzacja monitoringu obiektów budowlanych. Wykłady poprowadzą eksperci, praktycy na co dzień zajmujący się pracą przy poszczególnych projektach.

Pierwszy wykład startuje w najbliższy piątek (17.05) w Wojskowej Akademii Technicznej (WAT) w Warszawie.

Sixense Polska:
Sixense Polska specjalizuje się w zapewnieniu bezpieczeństwa budownictwa w zakresie monitoringu geotechnicznego, geodezyjnego, środowiskowego i strukturalnego.

Zapraszamy do kontaktu:
+48 690 200 653
biuro@sixense.pl
Al. Solidarności 173 | SPARK C | Warszawa

Przeczytaj również: Remont DW 921 w Przyszowicach zakończony

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.