Targi Stone już 23-25 listopada 2022. Jaka będzie tegoroczna edycja?

Targi STONE są jedynym w Polsce forum biznesowych spotkań specjalistów z branży kamieniarskiej
z odbiorcami kamienia, które po dwuletniej przerwie powracają do kalendarza imprez targowych. Swoją ofertę przedstawią renomowane firmy z Polski i zagranicy, prezentując całe bogactwo m.in. odmian naturalnego surowca, innowacyjne maszyny do przetwórstwa kamienia, a także gamę możliwości w zakresie wykorzystania kamienia w budownictwie oraz architekturze. Zwiedzający mogą liczyć na spotkanie z wystawcami z Europy m.in. z Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Portugalii, Szwecji oraz Włoch, ale także z odległych Indii. W tym roku po raz pierwszy podjęliśmy współpracę z Federacją Indyjskiego Przemysłu Granitowego i Kamieniarskiego (FIGSI), która działa na rynku indyjskim od 1983 roku i skupia ponad 1300 członków. Zwiedzający targi Stone będą mogli poznać szerzej ofertę stowarzyszenia i nawiązać współpracę z firmami członkowskimi.

Targi Stone już 23-25 listopada 2022

Program targów jak zawsze zapewni nie tylko praktyczną wiedzę, ale także ogromną dawkę emocji i współzawodnictwa podczas licznych konkursów i mistrzostw dedykowanych kamieniarzom.

Z uwagi na tematykę, Targi STONE są idealnym miejscem stworzonym dla architektów, gdzie promuje się kamień naturalny i inne nietypowe materiały wykończenia wnętrz. To wydarzenie, które będzie inspirować oraz sprzyjać nawiązywaniu kontaktów biznesowych z dostawcami kamienia z całego świata.

Targi kamieniarskie nie tylko wydarzenie dla kamieniarzy

Niewątpliwie poznańskie wydarzenie ma do zaoferowania bardzo dużo właścicielom zakładów kamieniarskich, konserwatorom, inwestorom, projektantom, i architektom. To tu z bliska będzie można zbadać strukturę kamienia oraz porozmawiać ze specjalistami na temat technicznych aspektów jego wykorzystania. Ponadto specjaliści znajdą tu maszyny, narzędzia do obróbki kamienia, półprodukty i wyroby z niego wykonane oraz nowoczesne technologie znajdujące zastosowanie przy jego profesjonalnej obróbce.

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.