Rozbudowa wiaduktu w Swarzędzu

GDDKiA poznała oferty w postępowaniu przetargowym na rozbudowę wiaduktu nad ulicą Piaski w miejscowości Swarzędz w ciągu drogi krajowej nr 92. Wpłynęło 12 ofert.

Rozbudowa wiaduktu w Swarzędzu

Najniższą cenowo ofertę złożyła firma STRABAG Sp. z o.o. na kwotę 15 922 756,13 zł. Najdroższą natomiast na kwotę 20 829 020,05 zł złożyła firma NDI ENERGY Sp. z o.o. Na realizację zadania przeznaczono 17 409 202,63 zł. Komisja przetargowa sprawdzi i przeanalizuje oferty. Kolejnym etapem będzie wybór najkorzystniejszej oferty. 

Termin realizacji to 24 miesiące od dnia podpisania umowy.

Kontrakt obejmie rozbiórkę istniejącego obiektu, wykonanie dwóch nowych obiektów spełniających obowiązujące normy i wymagania techniczne, przebudowę chodników pod wiaduktami wzdłuż ulicy Piaski wraz z murami oporowymi.

W trakcie budowy ruch na drodze krajowej nr 92 zostanie utrzymany i będzie się odbywał jedną jezdnią.

źródło i fot.: GDDKiA

przeczytaj również: Budowy kolejnej części Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Piotr Miąso: Ten rok będzie dla nas bardzo intensywny

Piotr Miąso, dyrektor Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” odpowiada na pytania dotyczące inwestycji infrastrukturalnych na Podkarpaciu, ich finansowania oraz technologii wykorzystywanych do budowy i modernizacji dróg podlegających pod PZDW. Jak ocenia Pan aktualny stan dróg na Podkarpaciu? Piotr Mią...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.