Nowy Dyrektor Oddziału GDDKiA w Łodzi

Paweł Woźniak, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad, powołał Marcina Amroza na stanowisko dyrektora oddziału GDDKiA w Łodzi.

Nowy Dyrektor Oddziału GDDKiA w Łodzi

Marcin Amróz jest absolwentem Politechniki Łódzkiej, po specjalizacji: Konstrukcje budowlano inżynierskie, Budownictwo drogowe. Z drogownictwem związany od 2010 r. Przed powołaniem na funkcję dyrektora oddziału GDDKiA był zastępcą dyrektora Wydziału Infrastruktury w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej, a wcześniej zastępcą dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim. Przed przejściem do administracji drogowej pracował w firmach wykonawczych przy realizacji inwestycji dla GDDKiA. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami drogowymi i mostowymi.

źródło: GDDKiA
fot. iStock

Przeczytaj również: Geologia, górnictwo i surowce dla społeczeństwa – dowiedz się więcej o nowym portalu edukacyjnym

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.