Nowy dyrektor oddziału GDDKiA w Kielcach

Paweł Woźniak, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad, powołał Piotra Krampikowskiego na stanowisko dyrektora oddziału GDDKiA w Kielcach.

Nowy dyrektor oddziału GDDKiA w Kielcach

Jak podaje GDDKiA, Piotr Krampikowski jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Świętokrzyskiej, po specjalności: budownictwo ogólne oraz konstrukcje budowlane. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności mostowej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi. Ukończył też studia podyplomowe na Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach na Wydziale Ekonomii o specjalizacji zarządzenia zasobami ludzkimi. Przed powołaniem na funkcję dyrektora oddziału GDDKiA pracował od 2014 r. w Świętokrzyskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Kielcach jako inspektor nadzoru. W latach 2016-2019 był też członkiem zarządu Przedsiębiorstwa Naukowo-Technicznego EXPERTUS AE, a w latach 2010-2013 pracował w Przedsiębiorstwie Robót Inżynieryjnych Fart w Kielcach.

źródło i fot. GDDKiA

Przeczytaj również: Prenumeruj nasze czasopisma – inwestuj w swój rozwój!

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.