Prenumeruj nasze czasopisma – inwestuj w swój rozwój!

Ekskluzywne treści: Prenumerując, zyskasz dostęp do unikalnych i ekskluzywnych artykułów oraz treści niedostępnych publicznie.

Aktualności i trendy: Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i trendami w branży, dzięki regularnemu dostępowi do świeżych treści.

Oszczędność czasu i pieniędzy: Prenumerata gwarantuje ci dostęp do wartościowych treści bez konieczności szukania ich każdorazowo, co oszczędza czas, a także koszty w porównaniu do zakupu pojedynczych wydań.

Rozwój osobisty: Prenumerując, inwestujesz w swój rozwój osobisty, zdobywając regularnie nową wiedzę i umiejętności.

„Magazyn Autostrady” to wyspecjalizowane pismo skoncentrowane na branży budownictwa drogowego. W rzetelny i praktyczny sposób porusza kwestie technologiczne i materiałowe. Informuje o nowościach innowacyjnych rozwiązań. Poznaj szczegóły prenumeraty – TUTAJ!

„Mosty” to kwartalnik, który jest znakomitym źródłem informacji dla projektantów, inwestorów oraz wykonawców. To także doskonała platforma mediowa dla firm dostarczających materiały, komponenty i technologie dla branży mostowej. Poznaj szczegóły prenumeraty – TUTAJ!

„Drogi Publiczne” to kolejna pozycja wydawnicza stworzona przez redakcję uznanego na rynku ‚Magazynu Autostrady’. Tytuł powstał w odpowiedzi na potrzeby osób na co dzień zawodowo związanych z zarządzaniem i utrzymaniem dróg ogólnego użytku publicznego. Poznaj szczegóły prenumeraty – TUTAJ!

„Kruszywa” to najprężniej rozwijające się czasopismo w branży kruszyw. W magazynie szczegółowo omawiamy zagadnienia dotyczące kruszyw naturalnych, sztucznych oraz tych pozyskiwanych z recyklingu. Prezentujemy sprawdzone produkty i technologie, a także innowacyjne rozwiązania i urządzenia wykorzystywane do produkcji i obróbki kamienia. Poznaj szczegóły prenumeraty – TUTAJ!

Przeczytaj również: Przegląd wydarzeń branżowych na rok 2024!

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.