Prenumeruj nasze czasopisma – inwestuj w swój rozwój!

Ekskluzywne treści: Prenumerując, zyskasz dostęp do unikalnych i ekskluzywnych artykułów oraz treści niedostępnych publicznie.

Aktualności i trendy: Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i trendami w branży, dzięki regularnemu dostępowi do świeżych treści.

Oszczędność czasu i pieniędzy: Prenumerata gwarantuje ci dostęp do wartościowych treści bez konieczności szukania ich każdorazowo, co oszczędza czas, a także koszty w porównaniu do zakupu pojedynczych wydań.

Rozwój osobisty: Prenumerując, inwestujesz w swój rozwój osobisty, zdobywając regularnie nową wiedzę i umiejętności.

„Magazyn Autostrady” to wyspecjalizowane pismo skoncentrowane na branży budownictwa drogowego. W rzetelny i praktyczny sposób porusza kwestie technologiczne i materiałowe. Informuje o nowościach innowacyjnych rozwiązań. Poznaj szczegóły prenumeraty – TUTAJ!

„Mosty” to kwartalnik, który jest znakomitym źródłem informacji dla projektantów, inwestorów oraz wykonawców. To także doskonała platforma mediowa dla firm dostarczających materiały, komponenty i technologie dla branży mostowej. Poznaj szczegóły prenumeraty – TUTAJ!

„Drogi Publiczne” to kolejna pozycja wydawnicza stworzona przez redakcję uznanego na rynku ‚Magazynu Autostrady’. Tytuł powstał w odpowiedzi na potrzeby osób na co dzień zawodowo związanych z zarządzaniem i utrzymaniem dróg ogólnego użytku publicznego. Poznaj szczegóły prenumeraty – TUTAJ!

„Kruszywa” to najprężniej rozwijające się czasopismo w branży kruszyw. W magazynie szczegółowo omawiamy zagadnienia dotyczące kruszyw naturalnych, sztucznych oraz tych pozyskiwanych z recyklingu. Prezentujemy sprawdzone produkty i technologie, a także innowacyjne rozwiązania i urządzenia wykorzystywane do produkcji i obróbki kamienia. Poznaj szczegóły prenumeraty – TUTAJ!

Przeczytaj również: Przegląd wydarzeń branżowych na rok 2024!

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.