Nowy dyrektor oddziału GDDKiA w Katowicach

Paweł Woźniak, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad, powierzył obowiązki dyrektora oddziału GDDKiA w Katowicach Przemysławowi Juszczykowi.

Przemysław Juszczyk jest absolwentem Wydziału Inżynierii Materiałowej oraz studiów podyplomowych Zarządzanie organizacjami Politechniki Śląskiej. Ukończył również studia podyplomowe Utrzymanie i rehabilitacja dróg i mostów na Politechnice Opolskiej oraz Technologia budowy dróg na Politechnice Warszawskiej.

Od początku swojej pracy zawodowej związany jest z GDDKiA. W 1999 r. zaczynał jako pracownik Laboratorium Drogowego zajmując się kontrolą jakości realizowanych inwestycji. W latach 2017-2018 był dyrektorem oddziału GDDKiA w Katowicach, następnie naczelnikiem Wydziału Technologii i Jakości Budowy Dróg, a od 2019 roku naczelnikiem Wydziału Gwarancji.

Marek Niełacny, który do wczoraj pełnił funkcję dyrektora oddziału GDDKiA w Katowicach, powrócił na zajmowane wcześniej stanowisko zastępcy dyrektora oddziału ds. Zarządzania Drogami i Mostami.

źródło: GDDKiA

fot. iStock

Przeczytaj również: Nowy dyrektor oddziału GDDKiA w Lublinie

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.