Nowy dyrektor oddziału GDDKiA w Lublinie

Paweł Woźniak, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad, powołał Janusza Pachlę na stanowisko dyrektora oddziału GDDKiA w Lublinie.

Janusz Pachla jest absolwentem Wydziału Inżynierii Budowlanej i Sanitarnej Politechniki Lubelskiej, po specjalizacji: drogi, ulice, lotniska.

Przed powołaniem na funkcję dyrektora oddziału GDDKiA, przez 12 lat był zastępcą dyrektora ds. inwestycji w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Lublinie, w którym pracę rozpoczął w 2001 r., uczestnicząc w kolejnych latach w przygotowaniu i realizacji inwestycji na drogach wojewódzkich.

źródło: GDDKiA

fot. iStock

Przeczytaj również: Rail Baltica: nowe wiadukty na podlaskim odcinku linii z Warszawy do Białegostoku

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.