Nowa inwestycja Grupy PBI

Grupa PBI zakończyła kolejną inwestycję związaną z rozbudową i modernizacją zaplecza technicznego dla Kopalni Janczyce oraz Kopalni Piskrzyn. Te dwa strategiczne punkty dla Grupy PBI zyskały nowoczesne przestrzenie do realizacji swoich działań.

Inwestycja pozytywnie wpłynie na rozwój firmy, a także znacząco ułatwi pracę pracownikom i zwiększy jej bezpieczeństwo. Dzięki temu projektowi Grupa PBI będzie mogła jeszcze skuteczniej i wydajniej obsługiwać swoich Klientów. Zaplecze techniczne dla Kopalni składa się z nowoczesnych i funkcjonalnych obiektów, tj.: budynku administracyjnego z halą warsztatową o łącznej powierzchni całkowitej blisko 2 000 m2 i kubaturze 12 123 m3, wiaty ze zbiornikami ON, myjki kół dla samochodów ciężarowych oraz wag samochodowych z kontenerami wagowymi. Nowo powstała infrastruktura będzie stanowiła nie tylko zaplecze socjalno-biurowe i warsztatowe dla pracowników firmy, ale także będzie służyła Klientom i Kontrahentom. Kolejna, zakończona inwestycja dowodzi, że Grupa PBI jest zaangażowana w świadczenie wysokiej jakości usług dla klientów. W tym samym dniu oprócz oficjalnego otwarcia budynku odbyło się również symboliczne wbicie łopaty pod budowę nowoczesnego zakładu do produkcji granulatu wapiennego i dolomitowego z dodatkami, który będzie zlokalizowany tuż obok.

źródło: Grupa PBI

Galeria

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.