Wsparcie finansowe leczenia Profesora Adama Zofki

Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe leczenia Profesora Adama Zofki, cenionego naukowca, który swoją pracą przyczynił się do rozwoju polskiego drogownictwa. Obecnie Profesor toczy walkę z rakiem jelita grubego. Pomimo licznych cykli chemioterapii jego stan się pogarsza, wymagając terapii niedostępnej w kraju. Zachęcamy do aktywnego udział w zbiórce funduszy, która umożliwi Profesorowi kontynuację walki o życie. Każda wpłata, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie.

Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy pomóc Profesorowi pokonać tę trudną chorobę i umożliwić mu powrót do zdrowia.

Link do zbiórki: https://onkozbiorka.pl/adam-zofka

Wywiady

Kamila Czaja: Zero tolerance for compliance

1 czerwca 2023 r. Kamila Czaja objęła stanowisko Dyrektor Generalnej Volvo Maszyny Budowlane Polska. Jej współpraca z Volvo Construction Equipment trwa od 2010 r. Przez ostatnie lata pracowała w Belgii i Szwecji na stanowiskach związanych z: zarządzaniem systemami produkcji, jakością, bezpieczeństwem, planowaniem sprzedaży i produkcji oraz lean ...

Relacje

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.