SaMASZ Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 85 664 69 10
E-mail: marketing@samasz.pl
WWW: https://www.samasz.pl/

SaMASZ w swojej ofercie posiada ponad 150 modeli maszyn do letniego i zimowego utrzymania dróg (ramiona wysięgnikowe, kosiarki bijakowe, głowice robocze, pługi odśnieżne, posypywarki i zamiatarki).

Maszyny komunalne SaMASZ zaprojektowane zostały z myślą o potrzebach użytkowników z uwzględnieniem najnowszych technologii i trendów. Niezawodne i wszechstronne zapewniają wydajną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Szeroka oferta maszyn umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb klientów. Prosta obsługa, wygoda użytkowania i łatwość konfiguracji zwiększają komfort pracy. Maszyny spełniają najwyższe standardy jakościowe. Skutecznie działający serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wysoko oceniana przez klientów dostępność części zamiennych powodują, że SaMASZ jest niezawodnym partnerem wielu firm komunalnych, instytucji i spółek odpowiedzialnych za utrzymanie czystości przestrzeni publicznej.

W dynamicznym rozwoju wspiera nas bliski kontakt z klientem. Prowadzimy partnerski dialog i jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu możemy produkować nowoczesne maszyny, które nadążają za zmieniającymi się potrzebami, stając się tym samym niezastąpionym partnerem w pracy.

Posiadamy zagraniczne spółki SaMASZ North America LCC i SaMASZ UK. m

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie maszyn
  • Wyprodukowaliśmy ich ponad 140 000
  • Zatrudniamy ponad 1000 pracowników
  • Produkujemy innowacyjne maszyny komunalne (kosiarki bijakowe, ramiona wysięgnikowe, głowice robocze do ramion wysięgnikowych, pługi odśnieżne, posypywarki, zamiatarki)
  • Jesteśmy pierwszym producentem w Europie, który oferuje 2 letnią gwarancję

Sprzedajemy maszyny do ponad 70 krajów, m.in. takich jak: Niemcy, Stany Zjednoczone, Łotwa, Finlandia, Irlandia, Turcja, Albania, Arabia Saudyjska, Japonia, Korea Południowa, Peru, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Algieria i wielu innych. Jesteśmy tym samym jednym z najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu.

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.