PORR S.A.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 266 99 00
E-mail: centrala@porr.pl
WWW: https://porr.pl/en/

PORR S.A. należy do czołowych spółek budowlanych w Polsce. Zespół liczący ponad 2200 osób realizuje na terenie całego kraju inwestycje ze wszystkich obszarów nowoczesnego budownictwa.

PORR czerpie z wiedzy i doświadczenia, pochodzących z ponad 150-letniej historii koncernu, a także z nieograniczonego dostępu do najnowocześniejszych technologii, oferując na polskim rynku kompleksowe usługi i rozwiązania. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi spółki jest budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe, kolejowe, inżynieryjne, przemysłowe oraz hydrotechniczne.

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.