Elektromontaż Rzeszów S.A.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 17 864 18 00
E-mail: produkcja@elektromontaz.com.pl
WWW: http://elmont.eu/produkcja2/

Elektromontaż Rzeszów S.A. to producent systemów oświetlenia ulicznego opartego na ocynkowanych i aluminiowych słupach i masztach oświetleniowych.

Produkty firmy gwarantują wysoką jakość i służą przez wiele lat nawet w ciężkich warunkach eksploatacyjnych, co potwierdzono certyfikatem Zintegrowanego Systemu Zarządzania na zgodność z normami PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001, PN-N ISO 45001.

Firma jako jedna z pierwszych firm z branży, przeprowadziła pomyślnie proces certyfikacji wyrobów zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 40. Spełnienie wymagań dyrektyw i norm zharmonizowanych, potwierdzono certyfikatem oraz przyznaniem prawa znakowania produktów znakiem CE.

Firma przeszła proces certyfikacji potwierdzający właściwości bezpieczeństwa biernego słupów oświetleniowych, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 12767:2019. W wyniku badania procesu projektowania, produkcji i kontroli, słupów bezpiecznych, ITB z Warszawy potwierdził właściwości bezpieczeństwa biernego słupów -PS, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 12767:2019.

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.