Elektromontaż Rzeszów S.A.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 17 864 18 00
E-mail: slupy@elektromontaz.com.pl
WWW: https://elmont.eu

Elektromontaż Rzeszów S.A. to producent systemów oświetlenia ulicznego opartego na ocynkowanych i aluminiowych słupach i masztach oświetleniowych.

Produkty firmy gwarantują wysoką jakość i służą przez wiele lat nawet w ciężkich warunkach eksploatacyjnych, co potwierdzono certyfikatem Zintegrowanego Systemu Zarządzania na zgodność z normami PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001, PN-N ISO 45001.

Firma jako jedna z pierwszych firm z branży, przeprowadziła pomyślnie proces certyfikacji wyrobów zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 40. Spełnienie wymagań dyrektyw i norm zharmonizowanych, potwierdzono certyfikatem oraz przyznaniem prawa znakowania produktów znakiem CE.

Firma przeszła proces certyfikacji potwierdzający właściwości bezpieczeństwa biernego słupów oświetleniowych, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 12767:2019. W wyniku badania procesu projektowania, produkcji i kontroli, słupów bezpiecznych, ITB z Warszawy potwierdził właściwości bezpieczeństwa biernego słupów -PS, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 12767:2019.

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.