Drogi Publiczne

Dane kontaktowe:
Telefon: + 48 885 058 812
E-mail: redakcja@drogi-publiczne.pl
WWW: https://drogowo-mostowy.pl/

„Drogi Publiczne” to kolejna pozycja wydawnicza stworzona przez redakcję uznanego na rynku ‚Magazynu Autostrady’. Tytuł powstał w odpowiedzi na potrzeby osób na co dzień zawodowo związanych z zarządzaniem i utrzymaniem dróg ogólnego użytku publicznego.

Misją nowego czasopisma jest dostarczanie praktycznej, sprawdzonej, popartej przykładami wiedzy z zakresu szeroko pojętego budownictwa drogowego. Na łamach pisma sprawdzone produkty i technologie, a także innowacyjne rozwiązania znajdujące zastosowanie podczas projektowania i wykonywania jezdni, poboczy, chodników, ścieżek rowerowych, czy też torowisk pojazdów szynowych znajdujących się w obrębie pasa.

Głównymi odbiorcami kwartalnika są zarówno zarządcy dróg gminnych, powiatowych oraz wojewódzkich, jak i pracownicy urzędów miast, gmin czy starostw powiatowych odpowiedzialni za inwestycje infrastrukturalne w swoim regionie.

Pismo dociera także do zarządców odpowiedzialnych za opracowanie projektów planów rozwoju sieci drogowej oraz projektów planów finansowania budowy, utrzymania i ochrony infrastruktury drogowo-mostowej. Aby uczynić „Drogi Publiczne” narzędziem faktycznie pomocnym w codziennej pracy, drukowane są w poręcznym, łatwiejszym do przechowywania i transportowania formacie B5.

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.