ARCEN Polska Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 32 435 01 72
E-mail: biuro@arcen.pl
WWW: https://www.arcen.pt/pl/

 

Firma ARCEN jest producentem mobilnych i stacjonarnych węzłów betoniarskich, mieszalników do produkcji betonu, wytwórni mas bitumicznych różnego typu, instalacji dla żwirowni i kopalni kruszyw oraz systemu sterowania EURO XXI.

 

W swojej ofercie posiadamy węzły do produkcji betonu towarowego oraz węzły przeznaczone do produkcji prefabrykacji wyposażone w mieszalniki planetarne.

W Polsce dostarczyliśmy i uruchomiliśmy już 155 kompletnych węzłów betoniarskich.

Posiadamy zakład produkcyjny zlokalizowany w Polsce w Żorach na Śląsku, gwarantując szybki i profesjonalny serwis oraz dostępność części zamiennych.

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.