VII Konferencja Drogowo-Mostowa „Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów”

Przed nami VII edycja wydarzenia organizowanego przez redakcję „Magazynu Autostrady” oraz czasopisma „Mosty”, które odbędzie się w dniach 4-6 października 2023 roku w Katowicach.

Obecnie mamy do czynienia z dynamicznym rozwojem budownictwa komunikacyjnego i nierozerwalnie związaną z tym szeroką potrzebą wymiany doświadczeń i dyskusji na tematy odpowiedniego projektowania, budowy oraz utrzymania dróg i obiektów mostowych w nierzadko złożonych i skomplikowanych warunkach gruntowych.

Tematyka roku 2023:
– Warunki gruntowe
– Wzmacnianie podłoża i stabilizacja gruntu
– Uwarunkowania geotechniczne a wybór metody budowy dróg i mostów
– Projektowanie dróg i mostów
– Nowoczesne rozwiązania technologiczne i materiałowe w konstrukcji oraz budowie podbudów nawierzchni dróg i mostów
– Programy wspomagające projektowanie oraz budowę dróg i mostów
– Asfaltowe i betonowe nawierzchnie drogowe

W czasie konferencji odbędzie się również debata tematyczna, w której udział wezmą przedstawiciele świata nauki i biznesu.

Zapoznaj się z galeria zdjęć z 2022 roku – KLIKNIJ TUTAJ

Strona www VII Konferencji Drogowo-Mostowej

Wywiady

Tomasz Oracz: Skupiamy się na tym, aby innowacje były skuteczne i przynosiły wymierne korzyści

Tomasz Oracz, Członek Zarządu TPA sp. z o.o., w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odpowiada na pytania dotyczące nowych wyzwań zawodowych, działalności spółki oraz jej planów na przyszłość. Ponadto omawia zmiany, jakie na przestrzeni lat zachodziły w branży infrastrukturalnej, a także porusza kwestię nowych technologii. W styczniu br. ob...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.