Unieważniony przetarg na S19 Lutcza – Domaradz

W ciągu miesiąca GDDKiA ogłosiła oferty na dwa trudne odcinki S19, w maju na odcinek Lutcza - Domaradz, a w czerwcu na Domaradz - Iskrzynia. W pierwszym z nich wszystkie osiem ofert przekroczyło zakładany kosztorys, w drugim sześć z ośmiu się w nim zmieściło. Zdecydowano więc o unieważnieniu przetargu na S19 Lutcza - Domaradz.

Unieważniony przetarg na S19 Lutcza - Domaradz

Dynamiczna sytuacja na rynku

Przetarg na odcinek na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S19 pomiędzy Lutczą i Domaradzem ogłoszono na początku lutego br. Po rozpoczęciu wojny w Ukrainie GDDKiA wydłużyła czas składania ofert, aby zainteresowani wykonawcy mogli przeanalizować jej wpływ na gospodarkę. W przetargu na drugi odcinek, który ogłoszono na początku kwietnia, GDDKiA otrzymała oferty po upływie standardowego okresu. Miesiąc odstępu pomiędzy otwarciami obu przetargów pozwolił wykonawcom na dłuższą obserwację sytuacji na rynku budowlanym i odpowiednie skalkulowanie ryzyk. 

GDDKiA przygotowuje materiały do ponownego ogłoszenia przetargu

Aktualnie GDDKiA przygotowuje materiały do ponownego ogłoszenie przetargu na odcinek Lutcza - Domaradz. W swoich działaniach wykorzysta zgłoszone przez oferentów pytania, aby zmodyfikować dokumentację przetargową. Zakres inwestycji obejmuje budowę odcinka drogi ekspresowej o długości ok. 6,4 km o przekroju dwujezdniowym po dwa pasy ruchu w obu kierunkac...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Wiktor Werfel: Najlepszym środkiem ochrony indywidualnej jest zdrowy rozsądek

Wiktor Werfel, Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego, w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania dotyczące dozoru ruchu odkrywkowego zakładu górniczego. Omawia m.in. najważniejsze aspekty pracy KRZG, podpowiada, skąd czerpać wiedzę, by spełniać funkcje kierownika ruchu jak najlepiej oraz jak zapewnić bezpieczeństwo załogi zakł...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.