Przetarg na prace przygotowawcze dla Drogi Czerwonej w Gdyni ogłoszony

GDDKiA ogłosiła przetarg na prace przygotowawcze dla połączenia drogowego portu w Gdyni z trasą Obwodnicą Trójmiasta w ciągu S6. Składać oferty można do 19 lipca br.

Przetarg na prace przygotowawcze dla Drogi Czerwonej w Gdyni ogłoszony

Kluczowe połączenie z portem w Gdyni

Po zatwierdzeniu przez Ministra Infrastruktury Programu inwestycji i podpisaniu porozumienia o finansowaniu budowy Drogi Czerwonej przez Centralny Port Komunikacyjny GDDKiA ogłosiła przetarg na wyłonienie wykonawcy prac przygotowawczych nowej drogi. W przyszłości Droga Czerwona połączy istniejącą już sieć dróg szybkiego ruchu z rozwijającym się portem w Gdyni.

Przedmiot zamówienia

Od projektantów oczekuje się wykonania dokumentacji przygotowawczej do budowy nowej drogi krajowej w podziale na trzy odcinki, tj.:

  • nr: 1: węzeł Gdynia Chylonia - węzeł Kwiatkowskiego II,
  • 2: węzeł Kwiatkowskiego II - węzeł Ofiar Grudnia ‘70,
  • 3: węzeł Ofiar Grudnia ‘70 - węzeł Terminal Promowy.

Dla pierwszego odcinka przyszły wykonawca będzie musiał przygotować Koncepcję programową, a dla dwóch pozostałych Studium komunikacyjne. Ponadto zobowiązuje się do wykonania badań geologicznych pod przyszłą trasę na odcinku nr 1.

...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Wiktor Werfel: Najlepszym środkiem ochrony indywidualnej jest zdrowy rozsądek

Wiktor Werfel, Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego, w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania dotyczące dozoru ruchu odkrywkowego zakładu górniczego. Omawia m.in. najważniejsze aspekty pracy KRZG, podpowiada, skąd czerpać wiedzę, by spełniać funkcje kierownika ruchu jak najlepiej oraz jak zapewnić bezpieczeństwo załogi zakł...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.