Nowy dyrektor oddziału GDDKiA w Rzeszowie

Paweł Woźniak, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad, powołał Marka Ustrobińskiego na stanowisko dyrektora oddziału GDDKiA w Rzeszowie.

Nowy dyrektor oddziału GDDKiA w Rzeszowie

Marek Ustrobiński jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w procesach projektowania i budowy dróg, mostów, lotnisk, obiektów kubaturowych, jako dyrektor instytucji w administracji publicznej oraz przedsiębiorca. Przed powołaniem na funkcję dyrektora oddziału GDDKiA był prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie. Wcześniej, przez 16 lat był wiceprezydentem Rzeszowa odpowiedzialnym za miejską infrastrukturę i inwestycje drogowe. Przez ponad dwa lata był dyrektorem Miejskiego Zarządu Dróg i Zieleni w Rzeszowie, a wcześniej w Miejskim Przedsiębiorstwie Dróg i Mostów jako kierownik laboratorium, majster i inżynier budowy dróg. Pracował też jako inspektor nadzoru i prowadził własną firmę projektową.

źródło: GDDKiA

fot. iStock

Przeczytaj również: Znamy wykonawcę S8 pomiędzy Ząbkowicami a Bardem

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.