Nowy dyrektor oddziału GDDKiA w Olsztynie

Paweł Woźniak, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad, powołał Marcina Pokojskiego na stanowisko dyrektora oddziału GDDKiA w Olsztynie.

Marcin Pokojski jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku finanse międzynarodowe i bankowość, a także studiów podyplomowych na UG w zakresie rachunkowości i finansów. Przed powołaniem na funkcję dyrektora oddziału GDDKiA pracował w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Olsztynie jako zastępca dyrektora – główny księgowy. Wcześniej, przez blisko 16 lat pracował w budownictwie infrastrukturalnym, m. in. jako dyrektor finansowy olsztyńskiego oddziału europejskiego koncernu budowlanego.

źródło: GDDKiA

fot. iStock

Przeczytaj również: Znamy wykonawcę S8 pomiędzy Ząbkowicami a Bardem

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.