Drogi Samorządowe – budowa, utrzymanie, recykling, jakość

Za nami cykl czterech specjalistycznych szkoleń w formule online: „Drogi samorządowe budowa, utrzymanie, recykling, jakość”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez redakcję „Magazynu Autostrady” oraz Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.

Cykl szkoleń zorganizowany w formule online został skierowany do kadry zarządzającej inwestycjami miast, gmin, powiatów oraz osób na co dzień związanych z branżą drogową. Spotkania miały na celu podniesienie kwalifikacji oraz wiedzy technicznej dotyczącej budowy, utrzymania, recyklingu oraz jakości wykonania dróg. Prezentacje przygotowali specjaliści branży drogowej.

Budowa

Podczas pierwszego spotkania, które odbyło się 25 lutego br., zagłębiono się w tematykę dotyczącą budowy dróg. Jako pierwszy wystąpił Pan Michał Gołos, który przedstawił prezentację zatytułowaną „Lider jest jeden! – Nawierzchnie asfaltowe”. Następnie Pani Agnieszka Kędzierska poruszyła tematykę związaną z podstawowymi zasadami budowy warstwowej nawierzchni drogowej. A także materiałami stosowanymi do budowy i ogólnymi wymaganiami. Jako trzeci głos zabrał Pan Krzysztof Błażejowski, omawiając rolę pakietu warstw asfaltowych oraz dolnych warstw nawierzchni w uzyskiwaniu oczekiwanej nośności i trwałości. Ostatnią prezentację wygłosił Pan Wojciech Sorociak, prezentując wpływ poprawnego wykonania złączeń międzywarstwowych na trwałość konstrukcji nawierzchni.

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.