Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ

1-4 lutego 2022 r. odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ. Przedsięwzięcie zorganizowane zostało na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Pawilony wystawowe w Poznaniu gościły uczestników: Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, Targów Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC, a także ekspozycje branży kominkowej oraz strefy kamienia.

Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ

Co roku Targi dają możliwość zaprezentowania się producentom i dystrybutorom związanym z maszynami budowlanymi. Podczas tegorocznego wydarzenia uczestnicy bliżej zapoznali się ze specyfiką maszyn i sprzętu pomocniczego, które znajdują się na placu budowy. Każdy zainteresowany mógł przyjrzeć się wystawowym maszynom należącym do poszczególnych grup: maszyny budowlane, dźwigi, a także urządzenia transportowe, wyposażenie placu budowy, transport budowlany, specjalistyczne samochody i pojazdy budowlane.

W zakres tematyki wydarzenia wpisały się także maszyny oraz urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania surowców dla branży górniczej, maszyny i urządzenia do produkcji materiałów budowlanych, a nawet akcesoria, części zamienne do maszyn, narzędzi oraz sprzętu budowlanego. Każdy uczestnik Targów mógł zapoznać się z wiadomościami na temat usług budowlanych, komunikacji i nawigacji oraz z poszczególnymi zagadnieniami z dziedziny infrastruktury drogow...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.