Master Builders Solutions Polska sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 12 372 80 00
E-mail: budownictwo@masterbuilders.com
WWW: http://www.master-builders-solutions.com/pl

Master Builders Solutions to wiodący światowy producent domieszek do betonu, a także innych zrównoważonych rozwiązań dla branży budowlanej, skupiony na realizacji swojej wizji: Inspirowanie ludzi do lepszego budowania. Master Builders Solutions zapewnia technologię o wartości dodanej oraz wiodące na rynku możliwości badawczo-rozwojowe w celu poprawy wydajności materiałów budowlanych i umożliwienia redukcji emisji CO2 podczas produkcji betonu. Założona w 1909 roku firma Master Builders Solutions zatrudnia ok. 1600 pracowników obsługujących 35 zakładów produkcyjnych na całym świecie.

W Polsce posiadamy zakład produkcyjny w Myślenicach.

Oferujemy Kompleksowe oferta chemii budowlanej z profesjonalnym wsparciem technicznym:

  • Domieszki do betonu
  • Dodatki do cementu
  • Rozwiązania dla budownictw podziemnego
  • Ochrona betonu
  • Środki antyadhezyjne
  • Włókna syntetyczne – konstrukcyjne i przeciwskurczowe

Wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań!

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.