Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego zaprasza do udziału w XXV-ej jubileuszowej edycji Konkursu: NAJLEPIEJ OŚWIETLONA GMINA I MIASTO 2023 ROKU oraz NAJLEPSZA INWESTYCJA OŚWIETLENIOWA 2023 ROKU

Konkurs ma na celu propagowanie oszczędności energii elektrycznej poprzez zastosowanie elektro-oszczędnych rozwiązań oświetleniowych oraz promowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia w dużych i małych społecznościach lokalnych oraz przyznanie nagród najlepszym.

NAJLEPIEJ OŚWIETLONA GMINA I MIASTO 2023 ROKU oraz NAJLEPSZA INWESTYCJA OŚWIETLENIOWA 2023 ROKU

Promuje liderów efektywności energetycznej poprzez przyznawanie dyplomów za elektro-efektywność wykonanej inwestycji oświetleniowej przy uwzględnieniu obowiązujących standardów oświetleniowych.

Inwestycje oświetleniowe mogą być zgłaszane przez Jednostki Samorządu Terytorialnego wszystkich szczebli (sołectwa, dzielnice, osiedla, gminy, powiaty, miasta, województwa itp.), a także przez inwestorów, biura projektowe oraz dostawców sprzętu zastosowanego w danej inwestycji.

Zgłaszane do Konkursu inwestycje oświetleniowe powinny być wykonane nie wcześniej niż w ostatnich dwóch latach poprzedzających rok ogłoszenia Konkursu.

Ocenie podlegają inwestycje oświetleniowe zarówno dużych przestrzeni jak i oświetlenie akcentowe – stanowiące o istocie rozwiązania architektonicznego, czy też urbanistycznego.

Przedmiotem Konkursu są także inwestycje oświetleniowe zewnętrzne oraz inwestycje wykonane wewnątrz obiektów o różnym charakterze i przeznaczeniu, w tym również w obiektach przemysłowych.

Regulamin Konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na stronach: www.pzpo.pl i www.lightfair.pl zakładka „Konkursy”.

Wszelkich informacji na temat Konkursu udziela biuro PZPO: 22/843-20-19, e-mail: biuro@pzpo.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 30 listopada 2023 r.

Dyplomy Lidera elektro-efektywności oraz Nagrody i wyróżnienia Konkursowe zostaną wręczone w trakcie Spotkania Jednostek Samorządu Terytorialnego ŚWIATŁO i ELEKTROTECHNIKA DLA SAMORZĄDÓW połączonego z bezpłatnym szkoleniem z zakresu gospodarki energetycznej, oświetlenia, OZE i elektromobilności.
Spotkanie to odbędzie się w Warszawie, na terenie EXPO XXI, 31 stycznia 2024 r.

Szczegóły na www.lightfair.pl

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

Przeczytaj również: Węzeł Tarczyn Północ na S7 otwarty

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Relacje

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.