Kompleksowy remont drogi w krótkim czasie i korzystnej cenie

Kompleksowy remont drogi w krótkim czasie i korzystnej cenie

W ramach inwestycji Budowy drogi dojazdowej do terenów inwestycyjnych miasta Tarnobrzega wybudowana została ul. Żeglarska i ul. Plażowa. Umowa na realizację zadania została podpisana z Generalnym Wykonawcą konsorcjum firm PBI Infrastruktura S.A. i PBI Sp. z o.o.

Przedstawiony zakres inwestycji obejmował budowę całkowicie nowej konstrukcji drogi. Wzdłuż drogi powstał szeroki na 1 m pas zieleni oraz szeroka na 2 m ścieżka rowerowa o przyjaznej dla rowerzystów nawierzchni bitumicznej. Dla bezpieczeństwa pieszych powstał chodnik z kostki brukowej o szerokości 2 m. W ramach zadania wykonany został nowy system odwodnienia drogowego, oświetlenie drogowe oświetlające jezdnię wraz z chodnikiem i ścieżką rowerową, wybudowano kanał technologiczny. Zwieńczeniem prac było wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.

źródło: Grupa PBI

wróć do listy materiałów

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp jest dla zalogowanych użytkowników
zaloguj się zarejestruj się
Reklama
Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.