Tikkurila Polska

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 310 95 55 / + 48 801 889 965
E-mail: tikkurilapolska@tikkurila.com
WWW: https://tikkurila.pl/dla-profesjonalistow

Tikkurila Polska. Profesjonalne rozwiązania do zabezpieczenia obiektów infrastruktury drogowej. Na podstawie przeprowadzonych w naszym laboratorium badawczym testów i badań zawsze jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni system zabezpieczający, w zależności od wymagań inwestorskich i specyfikacji technicznych. Zachęcamy do konsultacji z naszymi doradcami technologicznymi, którzy służą pomocą przy ostatecznym wyborze optymalnego systemu ochronnego.

Wywiady

Tomasz Oracz: Skupiamy się na tym, aby innowacje były skuteczne i przynosiły wymierne korzyści

Tomasz Oracz, Członek Zarządu TPA sp. z o.o., w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odpowiada na pytania dotyczące nowych wyzwań zawodowych, działalności spółki oraz jej planów na przyszłość. Ponadto omawia zmiany, jakie na przestrzeni lat zachodziły w branży infrastrukturalnej, a także porusza kwestię nowych technologii. W styczniu br. ob...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.