Tikkurila Polska

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 310 95 55 // 801 88 99 65
E-mail: tikkurilapolska@tikkurila.com
WWW: https://tikkurila.pl/dla-profesjonalistow

Tikkurila Polska. Profesjonalne rozwiązania do zabezpieczenia obiektów infrastruktury drogowej. Na podstawie przeprowadzonych w naszym laboratorium badawczym testów i badań zawsze jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni system zabezpieczający, w zależności od wymagań inwestorskich i specyfikacji technicznych. Zachęcamy do konsultacji z naszymi doradcami technologicznymi, którzy służą pomocą przy ostatecznym wyborze optymalnego systemu ochronnego.

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.