Tikkurila Polska

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 310 95 55 // 801 88 99 65
E-mail: tikkurilapolska@tikkurila.com
WWW: https://tikkurila.pl/dla-profesjonalistow

Tikkurila Polska. Profesjonalne rozwiązania do zabezpieczenia obiektów infrastruktury drogowej. Na podstawie przeprowadzonych w naszym laboratorium badawczym testów i badań zawsze jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni system zabezpieczający, w zależności od wymagań inwestorskich i specyfikacji technicznych. Zachęcamy do konsultacji z naszymi doradcami technologicznymi, którzy służą pomocą przy ostatecznym wyborze optymalnego systemu ochronnego.

Wywiady

Wiktor Werfel: Najlepszym środkiem ochrony indywidualnej jest zdrowy rozsądek

Wiktor Werfel, Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego, w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania dotyczące dozoru ruchu odkrywkowego zakładu górniczego. Omawia m.in. najważniejsze aspekty pracy KRZG, podpowiada, skąd czerpać wiedzę, by spełniać funkcje kierownika ruchu jak najlepiej oraz jak zapewnić bezpieczeństwo załogi zakł...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.