Rozenblat Sp. z o. o.

Dane kontaktowe:
Telefon: + 48 501 164 120
E-mail: techniczny@mostykompozytowe.pl
WWW: http://mostykompozytowe.pl/

Rozenblat Sp. z o. o. kontynuuje ponad dwustuletnie rodzinne tradycje handlowe.  Od lat specjalizujemy się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla branży budowlanej na rynku polskim. Jeden z głównych profili naszej działalności, oprócz stabilizacji gruntów i komponentów do produkcji betonu architektonicznego, stanowią obiekty mostowe produkowane w technologii infuzji kompozytu FRP InfraCore®. Są to zarówno mosty drogowe, jak i kładki pieszo rowerowe oraz płyty pomostowe montowane na istniejących obiektach. Naszym celem jest upowszechnienie stosowania nowatorskiego materiału jakim jest kompozyt FRP w Polsce. Możemy poszczycić się ponad 40 kompozytowymi obiektami mostowymi w Polsce, a około 1000 w Europie. Chcąc jak najlepiej wykorzystać produkowane i polecane przez nas materiały, oferujemy pomoc inżynierską w szerokim zakresie, prowadzimy również bezpłatne wyceny obiektów mostowych.

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.