ORLEN Asfalt sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 24 256 98 74
E-mail: asfalt@orlen-asfalt.pl
WWW: https://www.poradnikasfaltowy.pl/

Spółka należy do Grupy ORLEN i jest jednym z największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dostawców lepiszcza asfaltowego wykorzystywanego do produkcji nawierzchni drogowych. W ramach segmentu asfaltowego Grupy ORLEN firma dostarcza produkty z pięciu ośrodków produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce (Płock, Trzebinia), Czechach (Pardubice, Litvinov) oraz na Litwie (Możejki). Od października 2012 roku ORLEN Asfalt jest właścicielem czeskiej spółki ORLEN Asfalt Česká republika, zajmującej się sprzedażą asfaltów produkowanych w Litvinovie i Pardubicach. W 2019 roku Grupa ORLEN sprzedała 1,56 mln ton asfaltów, co jest najlepszym wynikiem w historii aktywności firmy na rynku. Prawie połowę tej sprzedaży zrealizowała spółka ORLEN Asfalt.

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.