LOTOS Asfalt Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 58 308 72 39
E-mail: lotosasfalt@lotosasfalt.pl
WWW: https://www.lotosasfalt.pl/

LOTOS Asfalt to lider na polskim rynku asfaltów w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych i coraz bardziej ekologicznych produktów do budowy nawierzchni asfaltowych. To firma odpowiedzialna, szczególnie dbająca o środowisko naturalne, zapobiegająca zanieczyszczaniom, świadoma zachodzących zmian klimatycznych i polityki Green Deal. LOTOS Asfalt swoim klientom oferuje szeroką gamę asfaltów: drogowych, modyfikowanych MODBIT, bardzo wysokomodyfikowanych MODBIT HiMA czy przemysłowych. LOTOS Asfalt wprowadził na polski rynek budownictwa drogowego unikalne produkty: asfalty modyfikowane z dodatkiem gumy (MODBIT CR) oraz asfalty drogowe WMA. Wszystko po to, aby jak najlepiej dostosować produkty do potrzeb klientów.

Wywiady

Poprawa bezpieczeństwa w górnictwie zawsze będzie zależała od pracy zespołowej

W 2022 r. Wyższy Urząd Górniczy i podległe mu jednostki organizacyjne obchodzą jubileusz 100-lecia powołania do życia organów polskiego nadzoru górniczego. Z tej okazji w rozmowie z redakcją „Inżynierii Górniczej” dr inż. Adam Mirek, Prezes WUG, który objął to stanowisko pięć lat temu, dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co ta roczn...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.