Geonia Europe Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +82 10 64750752
E-mail: lsm@egeonia.com
WWW: https://egeonia.com/

GEONIA, jest producentem geotkanin o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie (PET) , które stosuje się do stabilizacji podłoża w postaci materaców a także do budowy różnego typu nasypów. Nasze produkty wzmacniają słabe podłoża, takie jak wybrzeża, brzegi rzek i tereny podmokłe. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją   geosyntetyków, ale także wdrażamy nowoczesne produkty w dziedzinie inżynierii lądowej oraz metod budowlanych.

 

We, GEONIA, are the manufacturer of PET Woven Geotextile that prevents differential settlement and improves soft soil ground such as coasts, riversides and wetlands. We also distribute not only the other geosynthetics but also new civil engineering product and construction methods.

Wywiady

Tomasz Oracz: Skupiamy się na tym, aby innowacje były skuteczne i przynosiły wymierne korzyści

Tomasz Oracz, Członek Zarządu TPA sp. z o.o., w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odpowiada na pytania dotyczące nowych wyzwań zawodowych, działalności spółki oraz jej planów na przyszłość. Ponadto omawia zmiany, jakie na przestrzeni lat zachodziły w branży infrastrukturalnej, a także porusza kwestię nowych technologii. W styczniu br. ob...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.