Geonia Europe Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +82 10 64750752
E-mail: lsm@egeonia.com
WWW: https://egeonia.com/

GEONIA, jest producentem geotkanin o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie (PET) , które stosuje się do stabilizacji podłoża w postaci materaców a także do budowy różnego typu nasypów. Nasze produkty wzmacniają słabe podłoża, takie jak wybrzeża, brzegi rzek i tereny podmokłe. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją   geosyntetyków, ale także wdrażamy nowoczesne produkty w dziedzinie inżynierii lądowej oraz metod budowlanych.

 

We, GEONIA, are the manufacturer of PET Woven Geotextile that prevents differential settlement and improves soft soil ground such as coasts, riversides and wetlands. We also distribute not only the other geosynthetics but also new civil engineering product and construction methods.

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.