Geonia Europe Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +82 10 64750752
E-mail: lsm@egeonia.com
WWW: https://egeonia.com/

GEONIA, jest producentem geotkanin o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie (PET) , które stosuje się do stabilizacji podłoża w postaci materaców a także do budowy różnego typu nasypów. Nasze produkty wzmacniają słabe podłoża, takie jak wybrzeża, brzegi rzek i tereny podmokłe. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją   geosyntetyków, ale także wdrażamy nowoczesne produkty w dziedzinie inżynierii lądowej oraz metod budowlanych.

 

We, GEONIA, are the manufacturer of PET Woven Geotextile that prevents differential settlement and improves soft soil ground such as coasts, riversides and wetlands. We also distribute not only the other geosynthetics but also new civil engineering product and construction methods.

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.