Wiadukt nad DK86 w ciągu ul. Czeladzkiej w Będzinie zostanie wyremontowany

GDDKiA ogłosiła postępowanie przetargowe na wykonanie remontu wiaduktu drogowego uszkodzonego podczas zdarzenia drogowego. Zamówienie obejmuje wykonanie dokumentacji budowlanej i wykonawczej oraz kompleksowego remontu uszkodzonych elementów konstrukcyjnych obiektu. Umowa przewiduje wykonanie remontu do 30 listopada 2022 r.

Wiadukt nad DK86 w ciągu ul. Czeladzkiej w Będzinie zostanie wyremontowany

Zakres zadania 

Wykonawca zobowiązuje się szczególności do opracowania dokumentacji budowlanej i wykonawczej, w tym również projektu tymczasowej i docelowej organizacji ruchu.  Na podstawie zatwierdzonej przez GDDKiA dokumentacji wykonawca uzyska niezbędne uzgodnienia i pozwolenia na przeprowadzenie remontu oraz przebudowy przewiązek. Ma to związek z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu na czas trwania robót budowlanych. Po wykonaniu remontu wykonawca sporządzi i przekaże GDDKiA dokumentację powykonawczą.

Lokalizacja wiaduktu  

Przeznaczony do remontu wiadukt umożliwia bezkolizyjne przeprowadzenie ruchu w ciągu ulicy Czeladzkiej nad drogą krajową nr 86 w Będzinie. Integralną część wiaduktu drogowego umieszczono na wspólnych podporach konstrukcja wsporcza wodociągu magistralnego fi 600, którego zarządcą jest Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów w Katowicach. Bezpośrednio do wiaduktu drogowego, od strony Częstochowy,...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Wiktor Werfel: Najlepszym środkiem ochrony indywidualnej jest zdrowy rozsądek

Wiktor Werfel, Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego, w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania dotyczące dozoru ruchu odkrywkowego zakładu górniczego. Omawia m.in. najważniejsze aspekty pracy KRZG, podpowiada, skąd czerpać wiedzę, by spełniać funkcje kierownika ruchu jak najlepiej oraz jak zapewnić bezpieczeństwo załogi zakł...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.