Mieszarki planetarne inne niż wszystkie

Techmatik S.A. wchodzący w skład Grupy Columbia Machine, jest znanym na świecie producentem form, maszyn i urządzeń przeznaczonych dla branży wyrobów galanterii betonowej. W swojej bogatej ofercie posiada min. mieszarki planetarne do betonu o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego, które są jednym z najważniejszych elementów składowych linii produkcyjnej.

Mieszarki planetarne inne niż wszystkie

Od zastosowanych w jej budowie rozwiązań technologicznych, zależy końcowa jakość mieszanki betonowej. Odkąd beton został okrzyknięty królem materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, na rynku pojawiają się do jego produkcji coraz lepsze urządzenia mieszające. Wymaga się od nich intensywniejszego mieszania i homogenizacji w krótkim czasie, wysokiej wydajności i małego zużycia energii.

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.