Targi NOWA INFRASTRUKTURA – droga do sukcesu branży!

Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - NOWA INFRASTRUKTURA, które odbędą się od 10 do 11 maja 2022 roku to kompleksowe spotkanie branżowe z bogatym zakresem branżowym i merytorycznym.

Targi NOWA INFRASTRUKTURA – droga do sukcesu branży!

Targi to okazja do odbycia wielu merytorycznych rozmów i spotkań ze specjalistami z branży. A także przedstawicielami najważniejszych firm budowlanych oraz zarządcami infrastruktury. Podczas targów nie zabraknie prezentacji innowacyjnych produktów, nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych oraz pokazów dynamicznych na specjalnym terenie demonstracyjnym.

Wsparcie Partnerów kluczem do sukcesu targów NOWA INFRASTRUKTURA

Współpraca ze strategicznymi partnerami - specjalistami z branży, pozwala na wdrożenia ciekawych rozwiązań i podnosi merytoryczną wartość wydarzeń towarzyszących targom. Targi Kielce dołączyły m.in. do grona członków wspierających Polski Związek Pracodawców Budownictwa. Co daje możliwość aktywnego udziału w tworzeniu rozwiązań systemowych i pozyskiwania informacji branżowych. Tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego objął patronatem honorowym Minister Infrastruktury - Andrzej Adamczyk, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i Prezydent Miasta Kielce. Patronat honorowy nad Targami sprawuje również Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad oraz Prezydent Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa. Lista Par...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.