Pozostały 3 dni do konferencji 63. Techniczne Dni Drogowe

W imieniu organizatorów – Zarządu Krajowego SITK RP oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zapraszamy na 63. Techniczne Dni Drogowe, które odbędą się w dniach 21-23 listopada 2022 r. w Łodzi, Hotel Vienna House Andel’s. To już ostatnie dni na zapisy!

Pozostały 3 dni do konferencji 63. Techniczne Dni Drogowe

Organizowana 63. edycja ma na celu przywrócenie dawnej świetności oraz ugruntowanie należnego tej konferencji tytułu najważniejszego drogowego wydarzenia w Polsce. Konferencja ta od wielu lat stanowi doskonałą platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i myśli technicznej sektora prywatnego, publicznego oraz naukowego w zakresie drogownictwa. To tutaj przekazywane są najważniejsze i najaktualniejsze informacje o planach inwestycyjnych oraz działaniach Ministerstwa Infrastruktury oraz GDDKiA a także nowinki dotyczące technologii i budowy dróg. Z tych względów TDD od lat cieszą się dużym zainteresowaniem w środowisku drogowców, stąd biorą w niej udział zarówno przedstawiciele administracji rządowej i pozarządowej związani z drogownictwem, producenci materiałów i maszyn, wykonawcy robót i projektanci oraz przedstawiciele świata nauki.

Dlaczego warto uczestniczyć w 63. TDD?

  • Wysoki poziom debaty gwarantowany przez organizatorów SITK RP oraz GDDKiA
  • Udział czołowych przedstawicieli polskiej nauki oraz administracji z obszaru szeroko rozumianego drogownictwa (w tym sesja prowadzona przez GDDKiA)
  • Dziewięć merytorycznych sesji (w tym jedna zagraniczna) omawiających kluczowe zagadnienia związane aktualnie z branżą m.in. nowy system przepisów techniczno-budowlanych w drogownictwie, wytyczne mostowe i drogowe rekomendowane przez Ministra Infrastruktury, stosowanie nowych rozporządzeń i WIS-ów w kontekście wymagań GDDKiA, a także sesje technologiczne z obszaru projektowania i budowy oraz eksploatacji tuneli czy nawierzchni drogowych
  • Wymiana doświadczeń z naszymi Ekspertami, Partnerami i Gośćmi
  • Świetna okazja do budowy sieci kontaktów i spotkań biznesowych
  • 3 dni w wysokiej klasy hotelu
  • Uroczysta kolacja z artystyczną oprawą

Więcej informacji na stronie Organizatora – TUTAJ!

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.