Mosty i konstrukcje mostowe pod profesjonalną i długotrwałą ochroną

Drogowe obiekty inżynierskie są nieustannie wystawione na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Właściwe zabezpieczenie antykorozyjne ma  zasadnicze znaczenie dla ich trwałości, bezpośrednio przekładające się na redukcję kosztów związanych z remontami.

Wykonane ze stali elementy mogą ulegać korozji, m.in. pod wpływem wody i wilgoci, co w konsekwencji prowadzi do uszkodzenia całej konstrukcji. Z kolei powierzchnie betonowe są narażone na silne obciążenia mechaniczne, działanie mrozu czy soli odmrażających, mających destrukcyjny wpływ na nawierzchnię. Dla zachowania trwałości i przedłużenia żywotności mostów, wiaduktów, kładek dla pieszych, a także towarzyszących im ekranów akustycznych, barier energochłonnych i przepustów drogowych kluczowe jest więc ich profesjonalne zabezpieczenie. W ten sposób można przeciwdziałać ich niszczeniu i ograniczać wydatki na ewentualne prace naprawcze.

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją.

Dlaczego warto wykupić dostęp?

  • Otrzymujesz dostęp do unikalnych treści serwisu
  • Uzyskasz dostęp do sekcji: „Tylko u nas”
  • Zapoznasz się z interesującymi materiałami, komentarzami przedstawicieli branży oraz wywiadami niepublikowanymi wcześniej na łamach naszych czasopism
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Wykup dostęp

Logowanie

Wywiady

Wiktor Werfel: Najlepszym środkiem ochrony indywidualnej jest zdrowy rozsądek

Wiktor Werfel, Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego, w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania dotyczące dozoru ruchu odkrywkowego zakładu górniczego. Omawia m.in. najważniejsze aspekty pracy KRZG, podpowiada, skąd czerpać wiedzę, by spełniać funkcje kierownika ruchu jak najlepiej oraz jak zapewnić bezpieczeństwo załogi zakł...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.