Mosty i konstrukcje mostowe pod profesjonalną i długotrwałą ochroną

Drogowe obiekty inżynierskie są nieustannie wystawione na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Właściwe zabezpieczenie antykorozyjne ma  zasadnicze znaczenie dla ich trwałości, bezpośrednio przekładające się na redukcję kosztów związanych z remontami.

Wykonane ze stali elementy mogą ulegać korozji, m.in. pod wpływem wody i wilgoci, co w konsekwencji prowadzi do uszkodzenia całej konstrukcji. Z kolei powierzchnie betonowe są narażone na silne obciążenia mechaniczne, działanie mrozu czy soli odmrażających, mających destrukcyjny wpływ na nawierzchnię. Dla zachowania trwałości i przedłużenia żywotności mostów, wiaduktów, kładek dla pieszych, a także towarzyszących im ekranów akustycznych, barier energochłonnych i przepustów drogowych kluczowe jest więc ich profesjonalne zabezpieczenie. W ten sposób można przeciwdziałać ich niszczeniu i ograniczać wydatki na ewentualne prace naprawcze.

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją.

Dlaczego warto wykupić dostęp?

  • Otrzymujesz dostęp do unikalnych treści serwisu
  • Uzyskasz dostęp do sekcji: „Tylko u nas”
  • Zapoznasz się z interesującymi materiałami, komentarzami przedstawicieli branży oraz wywiadami niepublikowanymi wcześniej na łamach naszych czasopism
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Wykup dostęp

Logowanie

Wywiady

Marcin Lewandowski: Najlepsi inżynierowie lubią najcięższe wyzwania

Marcin Lewandowski, wiceprezes pionu realizacji w Grupie NDI, w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odpowiada na pytania dot. zarządzania zespołem, nowych projektów, wymagających kontraktów oraz zagranicznych praktyk w budownictwie infrastrukturalnych. Dzieli się także swoimi przemyśleniami o najtrudniejszych aspektach branży budowlanej. O...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.