Michel Virlogeux: Użyteczność, trwałość i piękno

Michel Virlogeux – francuski inżynier budowlany i specjalista w dziedzinie mostów – jest absolwentem francuskiej politechniki École Polytechnique, prestiżowej École Nationale des Ponts et Chaussées oraz Université Pierre et Marie Curie. W ciągu swojej kariery zawodowej zaprojektował ok. 100 mostów i wiaduktów, w tym sławny Normandy Bridge. Oprócz kariery związanej z pracą zawodową prowadzi działalność pedagogiczną, aktywnie uczestniczy w zgromadzeniach stowarzyszeń związanych z inżynierią lądową. Specjalnie dla czytelników czasopisma „Mosty” w rozmowie z Marleną Machurą odpowiada na pytania dotyczące swoich największych realizacji, zdradza, na co inżynierowie zajmujący się zawodowo budowlami inżynieryjnymi powinni zwracać szczególną uwagę, oraz co jego zdaniem jest w mostach najważniejsze.

Michel Virlogeux: Użyteczność, trwałość i piękno

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Jerzy Graboś: Gwarantem sukcesu jest wzajemne zaufanie i szacunek

Jerzy Graboś, Prezes Dyrektor Generalny Przedsiębiorstwa Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA w Rzeszowie, jest związany ze spółką nieprzerwanie od 1985 r. Z okazji 65-lecia przedsiębiorstwa na rynku w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania dot. zmian zachodzących w firmie na przestrzeni tych wszystkich la...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.