Krzysztof Suchorz: Współczesne wyzwania branży kruszyw

Nowa epidemiczna rzeczywistość wpływa na wiele branż. O tym, jak bardzo dotknąć może branżę kruszyw, a także jak w związku z tym wygląda realizacja dotychczasowych założeń, m.in. Zielonego Ładu opowiada Krzysztof Suchorz, dyrektor generalny Linii Produktowej Kruszyw z Grupy LafargeHolcim.

Krzysztof Suchorz: Współczesne wyzwania branży kruszyw.
Obecnie jesteśmy w trakcie niespotykanej dotąd sytuacji epidemicznej. Wiele przedsiębiorstw musiało zmienić bądź zupełnie zawiesić swoją działalność. Jak sytuacja wygląda u Państwa? Czy wszystkie kopalnie pracują jak dotychczas, czy zostały wprowadzone ograniczenia?

Krzysztof Suchorz: Utrzymujemy ciągłość biznesu i obsługi klientów, ale przede wszystkim zabezpieczamy zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, podwykonawców i klientów. Od lat mamy wyśrubowane standardy bezpieczeństwa, ale w obecnej sytuacji zdecydowaliśmy o wprowadzeniu dodatkowych rygorów zgodnych z wytycznymi służb sanitarnych, aby ograniczyć ryzyko do minimum.

Prawo nakłada dziś na przedsiębiorców obowiązek zapewnienia pracownikom środków dezynfekcyjnych, minimalnych odległości. Na jakie środki zapobiegawcze jeszcze mogą liczyć Państwa pracownicy? W jaki sposób starają się Państwo zapewnić im pewne poczucie bezpieczeństwa i spokoju?

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją.

Dlaczego warto wykupić dostęp?

  • Otrzymujesz dostęp do unikalnych treści serwisu
  • Uzyskasz dostęp do sekcji: „Tylko u nas”
  • Zapoznasz się z interesującymi materiałami, komentarzami przedstawicieli branży oraz wywiadami niepublikowanymi wcześniej na łamach naszych czasopism
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Wykup dostęp

Logowanie

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.