Kongres Górnictwa Skalnego

12-14 września 2022 roku w Hotelu „Uroczysko” w Cedzynie k. Kielc obędzie się Kongres Górnictwa Skalnego, pod hasłem: Górnictwo skalne XXI wieku, jego mocne i słabe strony, możliwości rozwoju i zagrożenia. Wydarzenie zorganizowane zostanie przez Główną Komisję Górnictwa Skalnego przy Zarządzie Głównym Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa oraz SITG Oddział Kielce.

Logo Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa Oddział w Kielcach

W pierwszym dniu Kongresu przewidziane są pokazy robót strzałowych oraz prezentacja urządzenia mieszalniczo-załadowczego. Pokazy przeprowadzi SSE Polska sp. z o.o., jednen z największych w kraju dostawców materiałów wybuchowych i środków strzałowych. Następnie uczestnicy będą mogli wziąć udział w pokazie maszyn firmy Caterpillar w Kopalni „Wola Morawicka”.

Poza imponującymi atrakcjami organizatorzy Kongresu przewidzieli dla uczestników masę merytorycznych treści, które realizowane będą w formie obrad.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora- TUTAJ.

źródło i fot.: Organizator

przeczytaj również: Najkorzyst...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Wiktor Werfel: Najlepszym środkiem ochrony indywidualnej jest zdrowy rozsądek

Wiktor Werfel, Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego, w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania dotyczące dozoru ruchu odkrywkowego zakładu górniczego. Omawia m.in. najważniejsze aspekty pracy KRZG, podpowiada, skąd czerpać wiedzę, by spełniać funkcje kierownika ruchu jak najlepiej oraz jak zapewnić bezpieczeństwo załogi zakł...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.