XXIX MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA POPIOŁY Z ENERGETYKI

26-28 września br. w Zakopanem odbędzie się XXIX MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA POPIOŁY Z ENERGETYKI. Organizatorem wydarzenia jest Polska Unia Ubocznych Produktów Spalania.

Konferencja to wydarzenie stanowiące idealną przestrzeń dla zespolenia trzech sektorów – energetyki, nauki oraz praktyki biznesowej. Podczas wykładów praktycy oraz naukowcy przedstawiają szereg rozwiązań mających realne odzwierciedlenie na rynku branżowym.

Międzynarodowy charakter wydarzenia znacznie dźwiga jego rangę i oferuje uczestnikom większe możliwości rozwoju. Dzięki konferencji delegaci nawiązują nowe kontakty biznesowe oraz wymieniają się poglądami, tym samym poznając zagraniczną myśl branżową.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia- TUTAJ.

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.