X Kongres Infrastruktury Polskiej

Zespół Doradców Gospodarczych TOR zaprasza na X Kongres Infrastruktury Polskiej – jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń dla przedstawicieli branży budowlanej i transportowej. Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca 2022 roku.

 

Tematami przewodnimi tegorocznego wydarzenia będą m.in.: sytuacja w branży infrastruktury w dobie obecnej sytuacji gospodarczo-politycznej, realizacja i finansowanie inwestycji w dynamicznym otoczeniu rynkowym, czy relacje na linii inwestorzy – generalni wykonawcy.  W ramach wydarzenia podsumujemy ostatnie 12 miesięcy, porozmawiamy o perspektywach, ocenimy szanse i zagrożenia. To wszystko w gronie przedstawicieli administracji centralnej, organizacji branżowych, liderów rynku budownictwa oraz najznamienitszych ekspertów z branży infrastruktury.

 

Podczas Kongresu odbędzie się również sesja III Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej – wydarzenia poświęconego planowaniu i realizacji tego typu obiektów budowlanych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora- TUTAJ.

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.