Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce zaprasza na debatę pod hasłem „Przyszłość w betonie czy beton w przyszłości?”.

Podczas spotkania prelegenci będą rozmawiali o zrównoważonym budownictwie z poszanowaniem środowiska naturalnego, a także o rozwiązaniach, jakie warto wdrażać i o ograniczeniach i wyzwaniach, jakie niesie rynek. Dyskusji udział wezmą wszyscy uczestnicy procesu budowlanego: urbaniści tworzący wytyczne zabudowy miast, inwestorzy, deweloperzy, dostawcy materiałów, w tym materiałów ekologicznych, a także odbiorcy oraz przedstawiciele organów nadzoru rynku i legislatorzy.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły: Polska Izba Inżynierów Budownictwa i Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Patroni medialni: PAP, MOSTY, Materiały Budowlane, BTA, BUILDER, Autostrady, NBI, Drogi Publiczne, Drogowo-Mostowy.pl, Kruszywa

Spotkanie odbędzie się 28 września 2022 roku, godz. 15.30 w Centrum Olimpijskim PKOl, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa. Możliwe jest także uczestnictwo on-line. Wstęp jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest rejestracja na stronie www.spbt.pl do 23 września 2022.

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.