Ruszyła rejestracja na XLIV Zimową Szkołę Mechaniki Górotworu i Geoinżynierii

Konferencja odbędzie się w dniach 20-23 marca 2023 r. w Karpaczu. Uczestnikami Szkoły są przedstawiciele nauki, praktyki i biznesu, którzy zajmują się w swojej działalności szeroko pojętymi zagadnieniami geoinżynierii.

Zimowa Szkoła Mechaniki Górotworu i Geoinżynierii jest spotkaniem cyklicznym o dobrze już ugruntowanej renomie. Cel i charakter Szkoły pozostają niezmienne od niemal 50 lat – jest to integracja specjalistów przemysłu i środowisk naukowo-badawczych, stworzenie możliwości uaktualnienia i pogłębiania wiedzy oraz prezentacja aktualnych problemów mechaniki górotworu i geoinżynierii.

 

Konferencja odbędzie się w 5-gwiazdkowym hotelu Green Mountain w Karpaczu. Rejestracja jest dostępna na stronie www.zsmgig.pwr.edu.pl. Więcej informacji w wydarzeniu: https://fb.me/e/2p1UxO0kI

Wywiady

Jerzy Graboś: Gwarantem sukcesu jest wzajemne zaufanie i szacunek

Jerzy Graboś, Prezes Dyrektor Generalny Przedsiębiorstwa Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA w Rzeszowie, jest związany ze spółką nieprzerwanie od 1985 r. Z okazji 65-lecia przedsiębiorstwa na rynku w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania dot. zmian zachodzących w firmie na przestrzeni tych wszystkich la...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.