VII Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie i Snowboardzie

Komitet Organizacyjny Mistrzostw Świata Braci Górniczej w Narciarstwie i Snowbordzie pragnie poinformować, o organizacji w dniach 10-11 marca 2023 r., VII edycji zimowej imprezy. Tym razem rywalizacja sportowa odbędzie w Jaworzynie Krynickiej.

Trening i zawody: Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka

Konkurencje:
– Slalom gigant indywidualny
– Slalom gigant rywalizacja firm w narciarstwie zjazdowym
– Narciarstwo zjazdowe
– Snowboard

Po rywalizacjach w imieniu organizatorów zarówno osoby biorące udział w zawodach jak i kibiców zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w Hotelu Pegaz – Coffee Club.

Szczegółowy harmonogram oraz bieżące informacje zamieszczone będą na naszych stronach internetowych gorniknanartach.pl

Serdecznie Wszystkich z Was, zarówno jako zawodników jak i kibiców zapraszamy do udziału w Naszej branżowej imprezie.
Liczymy na Wasze niekonwencjonalne stroje, podejście i humor godny „Naszemu Stanowi Górniczemu”.

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.