Kongres Projektantów i Inżynierów

II edycja Kongresu Projektantów i Inżynierów odbędzie się już 17 kwietnia 2024 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W agendzie znajdą się kwestie związane m.in. z kontynuowaniem rozpoczętych inwestycji, badaniami podłoża, zarobkami projektantów i inżynierów czy cyfryzacją procesów inwestycyjnych. Istotną rolę w programie odegra energetyka jądrowa. Czy twoja firma może wziąć udział w projekcie jądrowym? Jak wyróżnić się na tle innych i zdobyć kontrakty?

W inwestycjach infrastrukturalnych rola zamawiającego i generalnego wykonawcy jest niepodważalna. W publicznym dyskursie związanym z inwestycjami infrastrukturalnymi często pomija się jednak rolę projektantów i inżynierów. Ich wkład w realizację zamówień jest równie istotny – każda inwestycja wymaga solidnie przygotowanego projektu.

Przejdź na stronę wydarzenia – TUTAJ!

 

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Relacje

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.