IV Międzynarodowe Forum Tunelowe

30.05.-1.06.2022 roku odbędzie się IV Międzynarodowe Forum Tunelowe. Wydarzenie rozpoczynające cykl konferencji Polskiego Kongresu Drogowego, poświęcone budowie i eksploatacji tuneli.

Forum kolejny raz gościć będzie prelegentów z zagranicy reprezentujących najlepsze praktyki i wiedzę w zakresie tematyki wydarzenia. Potwierdzeniem pozycji Forum Tunelowego jest objęcie go patronatem przez Międzynarodowe Stowarzyszenie ITA-AITES.

Dla wygody uczestników IV Forum Tunelowe organizowane będzie w formie hybrydowej.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.