Intertraffic Amsterdam

Intertraffic Amsterdam odbędzie się w dniach 16-19 kwietnia 2024 r. w RAI Amsterdam w Holandii.

Intertraffic Amsterdam zaprezentuje swoją największą edycję w historii – Inteligentna, bezpieczna i zrównoważona mobilność dla wszystkich.

Edycja 2024 ma być największą jak dotąd edycją i obejmuje ponad 900 wystawiających się organizacji publicznych i prywatnych rozmieszczonych w 13 halach, zajmujących łączną powierzchnię porównywalną z 12 boiskami piłkarskimi. W programie znajduje się 110 sesji wiedzy w ramach Intertraffic Summit & Demonstration Programme, odbywających się w czterech dużych salach na terenie wydarzenia. Oczekuje się, że 35 000 profesjonalistów z branży i przedstawicieli miast i regionów z około 140 krajów weźmie udział w niezrównanych możliwościach uczenia się i nawiązywania kontaktów.

Przejdź na stronę wydarzenia – TUTAJ

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Relacje

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.